0
0

Kodėl būtent jis? / Why Him? (2016)

Autorius: mindaugas Data: 27 Kovo 2018 20:32 Peržiūrėjo: 768
torentai

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2016
Žanras: Komedija
Kalba: Anglų
Trukmė: 1h 51min
Kokybė: DVDRip
Režisierius: John Hamburg
Vaidina: Zoey Deutch, James Franco, Tangie Ambrose


Filmo siužetas:

Kodėl būtent jis? Toks klausimas turbūt sukasi ne vieno rūpestingo tėčio galvoje, išvydus savo mylimos dukters simpatiją.

Šios Kalėdos Nedo šeimai – ypatingos. Visa šeima keliauja aplankyti dukters Stefani (akt. Zoey Deutch) ir susipažinti su jos mylimuoju (akt. James Franco).

Itin rūpestingai saugantis savo dukrą, Nedas net įtarti negalėjo, kad ši pažintis taps didžiausiu jo košmaru. Pasirodo, Stefani vaikinas – žavus ir jaunas multimilijonierius, gyvenantis milžiniškoje viloje ir jų dukrai negailintis nieko. Bet čia geroji pusė baigiasi.

Vaikinas ne tik labai turtingas, bet ir visiška plevėsa – nuolat keikiasi, šūkalioja, kūną puošia kvailiausiomis tatuiruotėmis, o intelektualios temos čia neskamba. Nenuostabu, kad Nedui šis dukters pasirinkimas visai nepatinka. Ne apie tokį žentą jis svajojo, bet blogiausia, kad būtent tokį netrukus ir gaus – nes plevėsa per Kalėdas ketina pasipiršti!

Todėl Nedas jis padarys viską, kad sužadėtuvės neįvyktų!!!!

Nuotaikingos komedijos režisierius Johnas Hamburgas – neblogai išmano porų ir jų tėvų santykius, nes tai jau ne pirmasis jo filmas apie tarpusavyje sutarimo nerandančius giminaičius. J. Hamburgo filmografijoje žiūrovai gali rasti tokias komedijas, kaip „Paskutinis išbandymas“, „Paskutinis tėvų išbandymas. Mažieji Fokeriai“, „Zoolanderis“ ir kitos romantiškos istorijos.
Angliškas:
Over the holidays, Ned (Bryan Cranston), an overprotective but loving dad and his family visit his daughter at Stanford, where he meets his biggest nightmare: her well-meaning but socially awkward Silicon Valley billionaire boyfriend, Laird (James Franco). The rivalry develops,and Ned's panic level goes through the roof when he finds himself lost in this glamorous high-tech world and learns that Laird is about to pop the question.


Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

CS 1.6 Serveriu tinklas, public, zombie, war3fr, csdm, sentry
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
  MŪSŲ SVEČIAI
Flag Counter