4
+2

Piktieji Paukščiai / Angry Birds (2016)

Autorius: mindaugas Data: 28 Liepos 2016 11:03 Peržiūrėjo: 3884
torentai

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2016
Žanras: Nuotikiu, veiksmo, komedija
Kalba: Anglų
Trukmė: 1:39
Kokybė: BDRip
Režisierius: Clay Kaytis, Fergal Reilly
Vaidina: Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride, Maya Rudolph, Bill Hader, Peter Dinklage


Filmo siužetas:

Sėkmingiausias visų laikų kompiuterinis žaidimas „Angry Birds“ atkeliauja į kino ekranus. Animacinis kino hitas visai šeimai - “Piktieji paukščiai. Filmas”.

Kuomet 2009-aisiais jauni suomių programuotojai sukūrė kompiuterinį žaidimą „Angry Birds“, turbūt ir patys nesitikėjo tokios sėkmės. „Angry Birds“ tapo sėkmingiausiu savo kategorijos kompiuteriniu žaidimu žmonijos istorijoje: praėjusių metų liepą parsisiųstų įvairių žaidimo versijų skaičius perkopė tris milijardus! Tačiau kaip tie mieli paukščiukai tapo tokie pikti? Atsakymą pateiks į kino ekranus atkeliaujanti juosta.

Atokioje atogrąžų saloje gyvena laiminga naivių, neskraidančių ir apie išorinį pasaulį nieko nenutuokiančių paukščių bendruomenė. Žinoma, kaip ir kiekvienoje bendruomenėje, yra keletas individų, iškrentančių iš bendro konteksto – tiek naivumo, tiek laimės prasme. Raudonukas, nuo pat vaikystės kentęs patyčias dėl savo vešlių antakių, turi pykčio valdymo problemų. Čakas kenčia nuo hiperaktyvumo, o Bomba – nuo Netikėtų Sprogimų Sindromo.

Vieną dieną paukščiai sulaukia netikėtų ir nematytų svečių: žalių padarų, prisistatančių kiaulėmis. Draugiški salos gyventojai širdingai priima atvykėlius, surengia jiems trenksmingą pasveikinimo vakarėlį ir tiesiog trykšta džiaugsmu dėl naujųjų draugų. Išskyrus Raudonuką, kuris įsitikinęs, kad kiaulės kažką rezga ir toli gražu nėra tokios geranoriškos, kokiomis dedasi.

Ar Raudonuko įtarimai pasitvirtins? Ar vis tik jis klysta?
Rusiškas:
Фильм расскажет о том, как началось знаменитое противостояние птичек и свинок, персонажей популярной компьютерной игры, а также раскроет некоторые секреты любимых героев...
Angliškas:
Find out why the birds are so angry. When an island populated by happy, flightless birds is visited by mysterious green piggies, it's up to three unlikely outcasts - Red, Chuck and Bomb - to figure out what the pigs are up to.


Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

CS 1.6 Serveriu tinklas, public, zombie, war3fr, csdm, sentry
mindaugas Komentarai

Grupė: Svečias

28 Liepos 2016 11:04
Kalba: Rusų (Dubliuotas) / Anglų

renatiuxxx Komentarai

Grupė: Svečias

29 Liepos 2016 19:23
Jeigu filmas nera lietuviu kalbos nesuprantu kodel jis keliamas y 'FILMAI LT' aplanka?
Inga02 Komentarai

Grupė: Svečias

30 Liepos 2016 09:29
Kodel be garso rodo
zaicevai Komentarai

Grupė: Svečias

16 Rugpjūčio 2016 15:20
kada bus lietuviu kalba?
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
  MŪSŲ SVEČIAI
Flag Counter